EPAG401ELL390MJ40S
CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG401ELL390MJ40S
EPAG401ELL390MJ40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EPAG401ELL390MJ40S, 39 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilir. -40°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisiyle 105°C'de güvenilir performans sunar. ±20% tolerans ve polar yapıda olan bileşen, 612 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 39 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 612 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V