EPAG401ELL330MJ35S
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG401ELL330MJ35S
EPAG401ELL330MJ35S Hakkında
EPAG401ELL330MJ35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 33 µF kapasiteli, 400 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türünde, through-hole paket içinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü garanti eder. Yüksek frekans ripple akımı 540 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 300 mA @ 120 Hz'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 540 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V