EPAG401ELL181MM40S
CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG401ELL181MM40S
EPAG401ELL181MM40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EPAG401ELL181MM40S, 180 µF kapasitansa ve 400V rated voltajına sahip radial montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korur. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 100 kHz'de 1.32 A, 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polarize kondansatördür. Through-hole montaj tipindedir ve aktif parça statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.32 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V