EPAG201ELL151MK30S
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EPAG201ELL151MK30S
EPAG201ELL151MK30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EPAG201ELL151MK30S, 150 µF kapasitansı ve 200 V nominal voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında ve 2000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. ±20% tolerans ile birlikte, yüksek frekansta 975 mA ve düşük frekansta 650 mA ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme uygulamaları, enerji depolama ve sinyal işleme devreleri gibi geniş endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V