EP3SL340H1152C4L
EP3SL340
EP3SL340H1152C4L Hakkında
EP3SL340H1152C4L, Altera tarafından üretilen Stratix III serisi bir FPGA (Field Programmable Gate Array) entegresidir. 337.500 Logic Element ile 13.500 LAB yapısına sahip bu bileşen, 744 adet I/O pini aracılığıyla yüksek bağlantı yoğunluğu sağlar. 18.822.144 bit toplam RAM kapasitesi ile karmaşık dijital tasarımlar için uygundur. 1152-HBGA 40x40mm paketinde sunulan bu FPGA, 0,86V ile 1,15V arasında güç gerilimi ile çalışır. 0°C ile 85°C arasındaki işletme sıcaklığında kullanıma uygun olan bileşen, endüstriyel uygulamalar, veri işleme, sinyal işleme ve telekomunikasyon sistemlerinde kullanılır. Obsolete durumundadır.
Number of Logic Elements/Cells 337500
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TJ)
Total RAM Bits 18822144
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V