EP3SL340H1152C3
EP3SL340
EP3SL340H1152C3 Hakkında
EP3SL340H1152C3, Altera (Intel) tarafından üretilen Stratix III serisi bir FPGA entegre devresidir. 1152-BBGA paketinde 744 adet giriş/çıkış pininden, 13.500 LAB (Logic Array Block) bloğundan ve toplamda 337.500 logic element'ten oluşmaktadır. Cihazın bellek kapasitesi 18.822.144 bit olup, 0,86V-1,15V arasında güç kaynağı gerektirir. -0°C ile +85°C arasında çalışmaya uygun olan bu bileşen, yüksek yoğunluklu dijital sinyal işleme, haberleşme sistemleri ve veri merkezlerinde veri akışı kontrolü gibi uygulamalarda kullanılmıştır. Cihaz Surface Mount montajı desteklemektedir.
Number of Logic Elements/Cells 337500
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TJ)
Total RAM Bits 18822144
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V