EP3SL340H1152C2
IC FPGA 744 I/O 1152HBGA
Seri / Aile Numarası
EP3SL340
EP3SL340H1152C2 Hakkında
EP3SL340H1152C2, Altera tarafından üretilen Stratix III serisi FPGA entegre devresiyedir. 337.500 logic element ve 13.500 LAB (Logic Array Block) içeren bu bileşen, 744 adet giriş/çıkış pinine sahiptir. 1152-BBGA paketinde sunulan devre, 18.822.144 bit dahili RAM kapasitesine sahip olup, dijital sinyal işleme, veri işleme, görüntü işleme ve iletişim sistemleri gibi karmaşık uygulamalarda kullanılır. 0,86V - 1,15V çalışma voltajı ile düşük güç tüketimi sağlar. 0°C ile 85°C arasında çalışabilir. Bu ürün artık üretilmemektedir (obsolete status).
Number of I/O 744
Number of LABs/CLBs 13500
Number of Logic Elements/Cells 337500
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TJ)
Package / Case 1152-BBGA, FCBGA
Part Status Obsolete
Supplier Device Package 1152-HBGA (40x40)
Total RAM Bits 18822144
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V