EP3SL200F1152I4
Seri / Aile Numarası
EP3SL200F
EP3SL200F1152I4 Hakkında
Altera EP3SL200F1152I4, Stratix III serisi yüksek kapasiteli FPGA entegre devresidir. 200.000 logic element, 8.000 LAB (Logic Array Block) ve 10.901.504 bit RAM kapasitesi ile karmaşık dijital tasarımları gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. 744 I/O pini ile geniş bağlantı olanağı sunar. Surface mount 1152-FBGA (35x35mm) paketinde sunulan bu bileşen, 0,86V ~ 1,15V beslenme voltajında çalışır ve -40°C ~ 100°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Veri işleme, telekomünikasyon, endüstriyel otomasyon ve proto tasarım uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün yaşam döngüsü sonlandırılmış (Obsolete) konumdadır.
Number of I/O 744
Number of LABs/CLBs 8000
Number of Logic Elements/Cells 200000
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Total RAM Bits 10901504
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V