EP3SL200F1152C4NAA
Seri / Aile Numarası
EP3SL200F
EP3SL200F1152C4NAA Hakkında
EP3SL200F1152C4NAA, Altera tarafından üretilen Stratix III serisi FPGA entegresidir. 200.000 logic element ve 80.000 LAB (Logic Array Block) içeren bu bileşen, 744 I/O pinine sahiptir. 10,9 Mb dahili RAM kapasitesi ile karmaşık dijital tasarımlar için kullanılır. 1152-FBGA paketinde 0,86V-1,15V çalışma gerilimi ile sunulan bileşen, 0°C-85°C sıcaklık aralığında çalışır. Harita işleme, veri merkezi uygulamaları, yüksek hızlı sinyal işleme ve iletişim sistemlerinde yaygın olarak kullanılan bu FPGA bileşen artık üretilmemektedir.
Number of I/O 744
Number of LABs/CLBs 80000
Number of Logic Elements/Cells 200000
Operating Temperature 0°C ~ 85°C (TJ)
Total RAM Bits 10901504
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V