EP3SE80F1152I4N
EP3SE80
EP3SE80F1152I4N Hakkında
Altera EP3SE80F1152I4N, Stratix III serisine ait yüksek kapasiteli bir FPGA entegresi olup 80.000 logic element ve 3.200 LAB içermektedir. 744 I/O pin ile Surface Mount 1152-FBGA paketinde sunulan bu bileşen, 6.843.392 bit dahili RAM kapasitesine sahiptir. 0,86V ~ 1,15V besleme voltajında çalışan komponent, -40°C ile 100°C arasındaki sıcaklık aralığında kullanılabilir. Dijital sinyal işleme, veri işleme, harita tabanlı ASIC prototipi ve karmaşık gömülü sistem tasarımlarında uygulanır. Şu anda üretim dışı (Obsolete) durumdadır.
Number of Logic Elements/Cells 80000
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Total RAM Bits 6843392
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V