EP3SE260F1152I4
Seri / Aile Numarası
EP3SE260
EP3SE260F1152I4 Hakkında
EP3SE260F1152I4, Altera tarafından üretilen Stratix III E serisi FPGA entegre devresidir. 255.000 mantık elemanı ve 10.200 LAB (Logic Array Block) içeren bu bileşen, 744 I/O pinine sahiptir. 1152-FBGA (35x35mm) paketinde sunulan cihaz, 16,6 Mb dahili RAM kapasitesine ve 0,86V-1,15V beslenme gerilimine sahiptir. -40°C ile 100°C arasında çalışabilir. Yüksek yoğunluklu dijital uygulamalar, veri işleme, sinyal işleme ve gömülü sistem tasarımlarında kullanılır. Bileşen üretimden kaldırılmış (Obsolete) olup, mevcut stoklar sınırlıdır.
Number of I/O 744
Number of LABs/CLBs 10200
Number of Logic Elements/Cells 255000
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Total RAM Bits 16672768
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V