EP3SE110F1152I4LN
Seri / Aile Numarası
EP3SE110
EP3SE110F1152I4LN Hakkında
Altera EP3SE110F1152I4LN, Stratix III E serisi yüksek yoğunluklu FPGA entegresi olup 107.500 mantık hücresine sahiptir. Surface mount 1152-FBGA paketinde sunulan bu komponent, 744 giriş/çıkış pinine, 4.300 LAB bloğuna ve 8.936.448 bit dahili RAM'e sahiptir. -40°C ile +100°C arasında çalışan cihaz, 0,86V ile 1,15V arası beslenme gerilimiyle çalışır. Endüstriyel otomasyon, iletişim sistemleri, sinyal işleme ve veri akışı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Ürün günümüzde yaşlı parça statüsündedir.
Number of I/O 744
Number of LABs/CLBs 4300
Number of Logic Elements/Cells 107500
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
Total RAM Bits 8936448
Voltage - Supply 0.86V ~ 1.15V