EMZE6R3ADA331MF90G
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EMZE6R3ADA331MF
EMZE6R3ADA331MF90G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMZE6R3ADA331MF90G, 330 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'a sahip SMD tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount pakajında sunulan bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 8000 saat yaşam süresi (105°C'de), 1 Ohm empedansı ve ±20% toleransı ile belirtilmiştir. Yüksek frekansta 230 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 115 mA (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 115 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V