EMZE350ADA221MJA0G
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMZE350ADA221MJA0G
EMZE350ADA221MJA0G Hakkında
EMZE350ADA221MJA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 35V rated gerilimli yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar ve 160 mOhms empedansa sahiptir. 105°C'de 8000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan bu kondansatör, 100 kHz'de 850 mA ve 120 Hz'de 425 mA ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve diğer elektronik devrelerde filtreleme, düzeltme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 425 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V