EMZE250ADA331MJA0G
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMZE250ADA331MJA0G
EMZE250ADA331MJA0G Hakkında
EMZE250ADA331MJA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasitanslı SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 160 mOhms empedansı ve 8000 saat ömrü (105°C'de) ile güvenilir performans sunar. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 100 kHz'de 850 mA ve 120 Hz'de 425 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipi ile birlikte gelen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve stabilizasyon devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 425 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V