EMZD160ADA101MF73G
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMZD160ADA101MF
EMZD160ADA101MF73G Hakkında
EMZD160ADA101MF73G, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 5000 saat ömrü 105°C'de garanti edilmektedir. 1.1 Ohm empedansı ve 100 kHz'de 140 mA ripple current özelliğine sahip olan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial, Can - SMD paket tipi ile sağlanan bu polar kondansatör, güç kaynakları, analog devreler ve genel amaçlı uygulamalarda filtre ve stabilizasyon işlevlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 1.1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V