EMZA500ADA330MF80G
CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMZA500ADA330MF80G
EMZA500ADA330MF80G Hakkında
EMZA500ADA330MF80G, United Chemi-Con tarafından üretilen 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD bileşeni, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. 680 mOhms impedans değeri ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial Can SMD paketinde sunulan kondansatör, 195 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V