EMZA250ADA221MHA0G
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMZA250ADA221MHA0G
EMZA250ADA221MHA0G Hakkında
United Chemi-Con EMZA250ADA221MHA0G, 220 µF kapasitesinde ve 25V nominal gerilim ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 automotive sertifikasyonuna sahip bu komponent, elektriksel güç devrelerinde filtreleme, enerji depolamak ve gerilim düzenleme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilen bu kondansatör, yüksek frekansta 600 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 300 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. 160 mOhm empedans değeri ile automobil, endüstriyel kontrol ve tüketici ürünleri gibi geniş bir yelpazedeki uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V