EMZA160ADA100MD61G
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMZA160ADA
EMZA160ADA100MD61G Hakkında
EMZA160ADA100MD61G, United Chemi-Con tarafından üretilen 10µF kapasiteli, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ile 1.35 Ohm impedans değerine sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 90mA ve 120Hz'de 36mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve dekouplaj uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 1.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V