EMXB250ARA102MLH0S
CAP ALUM 1000UF 20% 25V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMXB250ARA102MLH0S
EMXB250ARA102MLH0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMXB250ARA102MLH0S, 1000 µF kapasitans değerine sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen komponentin ESR değeri 100 kHz frekansında 100 mOhm olup, ripple akım özelliği 100 kHz'de 1.12 A, 120 Hz'de 672 mA'dir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (150°C'de) ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog elektronik uygulamalarında kullanılır. Radial, Can - SMD paketi ile montajı kolaydır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 672 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V