EMVY500ADA221MJA0G
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY500ADA221MJA0G
EMVY500ADA221MJA0G Hakkında
United Chemi-Con EMVY500ADA221MJA0G, 220µF kapasitanslı, 50V nominal gerilim ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 300mΩ impedans değerine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 100kHz'de 500mA ve 120Hz'de 250mA ripple akım yeteneğine sahiptir. Anahtarlı güç kaynakları, LED sürücüleri, audio amplifikatörleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V