EMVY500ADA101MHA0G
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY500ADA101MHA0G
EMVY500ADA101MHA0G Hakkında
EMVY500ADA101MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans ve 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, Can SMD paket türünde sunulan bu kondansatör, 600 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 300 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple current kapasitesine sahip olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile belirlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V