EMVY350ADA470MF61G
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY350ADA470MF61G
EMVY350ADA470MF61G Hakkında
EMVY350ADA470MF61G, United Chemi-Con tarafından üretilen 47 µF kapasiteli, 35V rated gerilime sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 1 Ohm empedansı ile -55°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışabilir. 100 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 56 mA ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, aydınlatma devreleri, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Radial, Can - SMD paket tipine sahip olan kondansatör, aktif ürün statüsünde bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V