EMVY350ADA331MJA0G
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY350ADA331MJA
EMVY350ADA331MJA0G Hakkında
EMVY350ADA331MJA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasiteli, 35V voltaj dereceli surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile imal edilen bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 150 mOhms empedans ve 670 mA (100 kHz) yüksek frekans ripple akımı özelliğine sahiptir. SMD radyal can paketlemesinde sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, kontrol devreleri ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılır. Yüksek frekanslı çalışmalar için uygun ripple akımı karakteristiğine ve düşük empedansa sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 335 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V