EMVY250GDA332MMN0S
CAP ALUM 3300UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY250GDA332MMN0S
EMVY250GDA332MMN0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVY250GDA332MMN0S, 3300 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile çalışan bu komponent, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 38 mOhms empedansı ve 5000 saat ömrü (105°C'de) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun bir seçimdir. SMD paket tasarımı ile yüksek yoğunluklu PCB'lere montajı kolaylaştırır. 1.75 A ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ve ±20% toleransı ile değişken yüklü uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 38 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.75 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3125 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V