EMVY250ADA470MF55G
CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY250ADA470MF55G
EMVY250ADA470MF55G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVY250ADA470MF55G, 47µF kapasitanslı, 25V voltaj reyting değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD paket tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi garantisi sunar. 100 kHz'de 140 mA ve 120 Hz'de 56 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü filtreleme, bypass ve enerji depolama devrelerinde, ses amplifikatörlerinde, güç kaynakları ve LED kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans değerine ve 1 Ohm empedans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V