EMVY250ADA220MF55G
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY250ADA220MF55G
EMVY250ADA220MF55G Hakkında
EMVY250ADA220MF55G, United Chemi-Con tarafından üretilen 22 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile çalışan bu kondansatör, surface mount (SMD) kasa türünde tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bileşen, 1000 saat ömür süresi ile 105°C sıcaklıkta çalışmaya uygundur. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 100 kHz yüksek frekansta 140 mA ve 120 Hz düşük frekansta 56 mA ripple akımı kaldırabilir. 1 Ohm empedans değeri ile sahip bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC dönüştürücüler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V