EMVY160ARB220ME55G
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY160ARB220ME55G
EMVY160ARB220ME55G Hakkında
EMVY160ARB220ME55G, United Chemi-Con tarafından üretilen 22 µF kapasiteli, 16V rated voltage'a sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) özellikleri bulunan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +105°C arasında güvenli şekilde çalışabilen bu kondansatör, kompakt SMD radyal paketinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V