EMVY160ADA681MJA0G
CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY160ADA681MJA0G
EMVY160ADA681MJA0G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVY160ADA681MJA0G, 680µF kapasitanslı, 16V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu bileşen, 150 mOhms impedans değerine ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. 100 kHz'de 670 mA ve 120 Hz'de 402 mA ripple current kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, amplifikatörler ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılmaya uygun kılmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışan bileşen, SMD radial can paketajında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 402 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V