EMVY160ADA471MHA0G
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY160ADA471MHA0G
EMVY160ADA471MHA0G Hakkında
EMVY160ADA471MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 470µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) tipinde radial can paketinde sunulan bu bileşen, 300 mOhms impedans değeri ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) performansı sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponen, 100 kHz'de 450 mA ve 120 Hz'de 225 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve bypass uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 300 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 225 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V