EMVY100GDA332MMH0S
CAP ALUM 3300UF 20% 10V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMVY100GDA332MMH0S
EMVY100GDA332MMH0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVY100GDA332MMH0S, 3300 µF kapasitans değerine sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. Radial, SMD paket tipinde gelen kondansatör, 54 mOhms impedansı ile düşük ESR özelliği sunar. 100 kHz'de 1.35 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans değeri ile esneklik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.0125 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V