EMVY100ADA220MD60G
CAP ALUM 22UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVY100ADA220MD60G
EMVY100ADA220MD60G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVY100ADA220MD60G, 22 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. SMD radial can paketine sahip bu kondansatör, consumer electronics, bilgisayar uygulamaları, power supply devreleri ve ses amplifikatör gibi pek çok elektronik cihazda filtre, bypass ve coupling kondansatörü olarak kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V