EMVL350ADA330MF80G
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVL350ADA330MF
EMVL350ADA330MF80G Hakkında
EMVL350ADA330MF80G, United Chemi-Con tarafından üretilen surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 33 µF kapasitans değeri ile 35V rated voltage'a sahiptir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında operating sıcaklık aralığına sahiptir. 3000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta kullanılabilir. 100 kHz'de 61.56 mA ve 120 Hz'de 57 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, filtre, bypass ve decouple kondansatör olarak kullanılan bu komponent, SMD radial can paketajında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 61.56 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V