EMVL350ADA100ME60G
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMVL350ADA
EMVL350ADA100ME60G Hakkında
EMVL350ADA100ME60G, United Chemi-Con tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu SMD tipi kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışmaya uygundur ve 105°C'de 3000 saatlik ömrü garantiler. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 100 kHz'de 37,5 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple akımına dayanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V