EMVL160ADA471MJA0G
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVL160ADA471MJA0G
EMVL160ADA471MJA0G Hakkında
EMVL160ADA471MJA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 470 µF kapasitansli, 16V rated gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, DC-DC konverterler ve analog sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 100 kHz'de 274.32 mA ve 120 Hz'de 254 mA ripple current yeteneğine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipi ile SMD montaj uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 274.32 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 254 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V