EMVL160ADA470MF60G
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVL160ADA470MF60G
EMVL160ADA470MF60G Hakkında
EMVL160ADA470MF60G, United Chemi-Con tarafından üretilen 47 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 3000 saatlik ömür ürün tasarımında güvenilirlik sağlar. ±20% toleransı ile, 100 kHz'de 54 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple current özellikleri mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu bileşen, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 54 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V