EMVL160ADA100MD60G
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVL160ADA100MD60G
EMVL160ADA100MD60G Hakkında
EMVL160ADA100MD60G, United Chemi-Con tarafından üretilen 10 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu SMD tipi komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 100 kHz frekansında 27 mA ve 120 Hz frekansında 18 mA ripple akım taşıyabilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V