EMVK100ADA221MHA0G
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVK100ADA221MHA0G
EMVK100ADA221MHA0G Hakkında
EMVK100ADA221MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 220 µF kapasitanslı, 10V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) kasa türünde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz frekansında 180 mA ripple akımı kapasitesi, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel elektronik uygulamalarında kullanılabilmesini sağlar. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 180 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V