EMVE6R3ADA221MF80G
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE6R3ADA221MF
EMVE6R3ADA221MF80G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVE6R3ADA221MF80G, 220 µF kapasitansa ve 6.3 V nominal voltaja sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde tasarlanan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda düşük voltaj devreleri için uygundur. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sağlayan bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 120 Hz'de 120 mA ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtre uygulamaları ve ses devre tasarımlarında kullanılır. ±20% tolerans ve aktif parça statüsü ile üretimde mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V