EMVE630ADA470MHA0G
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE630ADA470MHA0G
EMVE630ADA470MHA0G Hakkında
EMVE630ADA470MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 47µF kapasitansı ve 63V nominal voltajında SMD (Surface Mount Device) tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin ripple akımı 120 Hz'de 170 mA'dir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V