EMVE500ADA221MJA0G
CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE500ADA221MJA0G
EMVE500ADA221MJA0G Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVE500ADA221MJA0G, 220 µF kapasitanslı, 50 V rated voltage ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 120 Hz'de 375 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtering ve decoupling işlemlerinde kullanılır. SMD radial paket formatında sunulur ve aktif parça statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 375 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V