EMVE350ADA330MF60G
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE350ADA330MF60G
EMVE350ADA330MF60G Hakkında
EMVE350ADA330MF60G, United Chemi-Con tarafından üretilen 33 µF kapasiteli, 35V rated gerilim seviyesine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can SMD paket türünde tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 54 mA ripple akım kapasitesi bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtrele devreler, sinyal işleme ve timing uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. SMD montaj tipi ile otomatik üretim proseslerine uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 54 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V