EMVE250ADA101MF80G
CAP ALUM 100UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE250ADA101MF80G
EMVE250ADA101MF80G Hakkında
EMVE250ADA101MF80G, United Chemi-Con tarafından üretilen 100µF kapasiteli, 25V rated gerilime sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can SMD paketinde sunulan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 1000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan kondansatör, 120 Hz'de 100 mA ripple current değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan polar elektrolit kondansatörüdür.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V