EMVE161ARA330MKE0S
CAP ALUM 33UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE161ARA330MKE0S
EMVE161ARA330MKE0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVE161ARA330MKE0S, 33 µF kapasitansa ve 160 V rated voltaja sahip Surface Mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 95 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Radial, Can tipi SMD paketlemesi sayesinde yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında kullanılmaya uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering devreleri ve analog elektronik uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V