EMVE160GDA222MMH0S
CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EMVE160GDA222MMH0S
EMVE160GDA222MMH0S Hakkında
EMVE160GDA222MMH0S, United Chemi-Con tarafından üretilen 2200µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi olan yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can paketlemesi ile sunulan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. 120 Hz'de 1 A ripple akımı toleransı bulunmaktadır. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses frekansı filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V