EMVE160ADA221MF80G
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE160ADA221MF
EMVE160ADA221MF80G Hakkında
EMVE160ADA221MF80G, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasitanslı, 16V nominal voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu komponentin tolansı ±20% olup, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar ve 120 Hz'de 120 mA ripple current özelliği ile tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, filtre ve enerji depolama amaçlı kullanılan bir standart kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V