EMVE101GDA221MLN0S
CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE101GDA221MLN0S
EMVE101GDA221MLN0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVE101GDA221MLN0S, 220 µF kapasitansı ve 100 V voltaj derecelendirmesine sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlayan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) kararlı çalışır. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahip olup, 120 Hz'de 750 mA ripple akımı taşıyabilir. Radial, Can tipi SMD paketlemesi ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V