EMVE100GDA472MMN0S
CAP ALUM 4700UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE100GDA472MMN0S
EMVE100GDA472MMN0S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EMVE100GDA472MMN0S, 4700µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim değerine sahip bu komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransa sahip olan cihaz, 120 Hz frekansında 1.35A ripple akım taşıyabilir. Radial, Can - SMD paketi ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V