EMVE100ADA471MHA0G
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE100ADA471MHA0G
EMVE100ADA471MHA0G Hakkında
EMVE100ADA471MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 470 µF kapasiteli, 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) tipi paketlemesi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarına uyum sağlar. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. -40°C ile +105°C arasında güvenli çalışan bu kondansatör, 320 mA ripple current kapasitesi (120 Hz) ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısıyla, doğru kutuplamayla montaj gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V