EMVE100ADA331MHA0G
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
EMVE100ADA331MHA0G
EMVE100ADA331MHA0G Hakkında
EMVE100ADA331MHA0G, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 10V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 105°C'de garanti edilmiştir. 120 Hz'de 290 mA ripple current dayanımı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel elektronik ve tüketici elektroniği alanlarında kullanılır. SMD radyal kasa ile board üzerine direkt montaj imkanı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V